פיתוח מנהלים

מנהל נמדד לא על פי ההצלחה של המיומנויות הטכניות והמקצועיות שלו אישית, אלא ע"פ ההישגים של אנשי הצוות שלו. תפקידכם הוא להשיג תוצאות באמצעות היצירתיות, המומחיות והאנרגיה של אחרים.

איך הופכים למנהלים טובים יותר?

יעוץ אישי

undefined
כל מנהל, בכל דרג, חייב ליווי. המסע הזה הוא אחד המסעות המשמעותיים ביותר שיהיו לכם בחייכם המקצועיים, הזדמנות מרתקת שמלווה בלא מעט אתגרים.
כדי להתבלט עליכם להבין את טבעו של תפקידכם, הן כמנהלים והן כמנהיגים, ולהתכונן לשינויים ולמתחים שעלולים להתלוות לתקופה זה של צמיחה נמרצת.

סדנאות

undefined
העסקים משתנים כל הזמן והעולם משתנה כל הזמן. בסדנה תקבלו תשובות אפקטיביות על שלל שאלות ניהוליות רלוונטיות למצב כמו:
ניהול שינויים, ניהול משברים, קליטת עובדים ופיטוריהם, כיצד צומחים אורגנית, כיצד צומחים בעזרת מיזוגים ורכישות. בנוסף נדון במציאת משרה מתאימה, מה צריך לעשות כדי לקבל קידום ודבר שכולנו לעיתים מוצאים את עצמנו בו, עבודה עבור בוס גרוע. בסוף הסדנה תעשו עוד צעד לעבר ההצלחה הניהולית שלכם

הרצאות


המשתתפים נחשפים לתוכנית אפקטיבית בת – 17 צעדים שכוללת, ביו השאר, דרכים לפתרון בעיות מעשיות יומיומיות שכל מנהל מתמודד איתן כמו: קבלת החלטות, פיתוח חשיבה של מנהיג, בניית אמון ואמינות, שכלול אינטליגנציה רגשית, האצלת סמכויות, טיפוח כישרונות, גיוס כ"א, פיתוח אסטרטגיה וניהול זמן. בסוף ההרצאה יבינו המנהלים עד כמה חשוב ללמוד ולתרגל את אומנות הניהול

סדנת מנהלים

מנהלים ממליצים